rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Пятница, 24 Мая 2019

ПАММ інвестиції. Знижуємо торгові ризики

Як і всякі капіталовкладення, ПАММ інвестиції сполучені з визначеними ризиками. На жаль, без цього не можна обійтися: будь-яке інвестування йде рука об руку з ризиком, а валютне - і поготів. Сумно, але імовірність утратити гроші є. Але не всі так страшно: ми приведемо декілька правил, що багато хто розглядають як класику жанру в звертанні з власним капіталом. Якщо дотримувати їх, - є шанс значного зменшення торгових ризиків.

Постановка цілей у капіталовкладенні.

Щоб досягти успіху, важливо чітко представляти: яка ваша кінцева мета, чого саме вам хотілося б домогтися? Зрозуміло, ви хочете діставати прибуток. Бажано - регулярну. І велику. З цим усі зрозуміло. Розмова про іншому: визначитеся з бажаним для вас розміром прибутку у відсотках від суми вкладення. Запишіть на папері, скільки б вам хотілося заробити. У різних людей вийдуть різні цифри; усі залежить від того, наскільки великий портфель інвестицій. Головне - поставити мета, який потрібно домогтися.

Складіть план інвестицій.

Багато хто зневажають складанням особистого інвестиційного плану. І зовсім дарма. Особистий план інвестицій дозволяє досягти поставленої мети. Класичний план інвестицій, зрозуміло, включає суму, яку потрібно вкласти у визначені проекти. Окремо варто призначити суму щомісячного поповнення інвестиційного портфеля.

Яку суму грошей ви могли б утратити? От стільки й інвестуйте: не більше!

Утрата будь-якої грошової суми завжди неприємна. Але важливо усвідомити, що інвестувати в який-небудь проект можна тільки вільні гроші, утрата яких не зробить негативного впливу на бюджет родини. Ні в якому разі не слід використовувати для інвестиції останні чи гроші ті суми, що вам життєво необхідні. Золоте правило: не використовуйте для інвестицій позикові засоби (ті, котрі ви взяли в борг у чи родичів банківську позичку).

Рішення повинне бути зваженим!

Перш ніж прийняти остаточне рішення про інвестицію, потрібно зважити всі плюси і мінуси подібного кроку. Бажано проаналізувати проект, куди ви збираєтеся вкладати гроші. Емоції вам не помічник! Тільки аналіз усієї наявної інформації підкаже вам, наскільки чесний проект, що зацікавив вас,

Інвестуйте гроші в кілька проектів!

Варто усвідомлювати тім, що будь-який, навіть самий безпрограшний, проект може раптово закритися. Саме тому вкладати гроші в один проект - нерозумно. Укласти капітал вроздріб у кілька напрямків (диверсифікованість ризиків) - дуже правильне рішення. Їсти шанс покрити збитки від одного проекту прибутками з другого.