rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 24 Апреля 2019

Оптимізація витрат будівельної фірми: на чому акцентувати увагу?

Сучасний бізнес практично завжди будується на одному - це оптимізація витрат. Існує велика кількість варіантів для оптимізації, що засновані на менеджменті, логістиці. Будівельні компанії найчастіше використовують усілякі засоби, для досягнення єдиної мети - це повна економія на витратах. Але далеко не завжди власники і директори будівельних фірм розуміють, що не всі методи економії є правильними й урівноваженими. Наприклад, доступна послуга оренди баштового крана Potaіn ІGO 50 стає більш вірним вибором, у порівнянні з іншими моделями крана. Застаріла техніка тільки споконвічно здається правильним вибором для оренди, дивлячись на її низьку вартість за годину оренди. Тоді як практика показує, що найдешевша техніка працює в 2-3 рази довше, у порівнянні із сучасними розробками. Тому, що застаріла спецтехніку прийдеться орендувати на значно більший термін, у порівнянні із сучасними моделями, через що розцінки навпаки підвищаться.

Кращий варіант оптимізації - це взяти під контроль проведення договорів оренди спецтехніки. Вийшовши прямо зв'язок із власником салону, можна досягти вигідної угоди про співробітництво. Завдяки цьому, по кожнім контракті будівельна організація буде одержувати приємну знижку. Вигідна і зручна послуга оренди баштового крана Potaіn MDT 128 мається на увазі й у тому випадку, якщо буде матися в наявності фахівець для керування нею. Відомо, що салони за додаткову плату допомагають найняти на короткий термін фахівця, що здатний керувати орендованою моделлю. Тоді як будівельна організація самостійно може завестися таким фахівцем, шляхом відправлення його на курси у вільний зимовий час.

Варто пам'ятати, що послуга оренди баштового крана Potaіn MDT 178 повинна бути зручної і практичний. Існують різні варіанти замовлень з боку клієнтів: на термінове капітальне будівництво, швидкі фасадні роботи за додаткову плату. Відповідно, будівельної організації прийдеться швидко звертатися в салон за наданням необхідної машини через кілька днів. Але з огляду на, що салони завжди завантажені замовленнями в літню пору, іноді можна просто утратити власний контракт через неможливість швидкого його виконання. Залишається тільки один вихід - це підписати угоду, по якому салон буде віддавати перевагу при оренді своєму партнеру. Таким чином, удасться обійти своїх конкурентів і одержати гарантію того, що салон завжди готовий буде надати техніку під термінове замовлення.