rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Суббота, 20 Июля 2019

Масовий підбор кадрів - швидко і зручно

Вам набридло працювати на інших і підкорятися чужим вказівкам і наказам, що часто бувають недоречними, а те і просто безглуздими. І Ви вирішуєте відкрити власне підприємство, наприклад, у сфері торгових чи готельних послуг, розваг і відпочинку, чи call-центр що-небудь ще. Ви знаходите потрібне місце, здійснюєте його чи покупку оренду, займаєтеся оформленням зовнішнього і внутрішнього дизайну, здійснюєте підбор персоналу. Саме останній пункт дуже часто приносити більше всього труднощів і відбирає безліч часу. Адже чим більше підприємство, тим більше працюючих у ньому людей, і усі вони повинні бути гарними фахівцями у своєму дії, для того щоб Ви могли довірити їм виконання основних функцій у бізнесі. Саме тому варто скористатися сучасними технологіями і підібрати персонал за допомогою вилученого рекрутмента, або ж звернутися в кадрове агентство, що займається наданням послуг масового підбора персоналу.
Особливістю такого наймання працівників є велике число схожих між собою спеціальностей і дуже стиснуті терміни. Але в цілому такий тип підбора персоналу не занадто відрізняється від інших і має теж призначення наймання працівників для виконання тієї чи іншої роботи. Пошук одного-двох фахівців уже може викликати визначені утруднення навіть у досвідчених керівників, а говорити про декілька десятків співробітників, що повинні приступити до роботи вже дуже незабаром, і зовсім не випливає. Це об'ємна праця, що вимагає уваги і ретельного добору кадрів з наступним плануванням їхнього працевлаштування на Вашому підприємстві.
Спробувати справиться з цією задачею самому, безумовно, можна, однак це не дасть ніякого результату і лише загальмує весь процес. Оскільки в такому випадку потрібно відвернути від роботи декількох своїх підопічних і дати їм завдання по підборі персоналу, або додати штатну одиницю і найняти людини, який би займався кадровим підбором, або і зовсім робити усі самому, не маючи навичок підбора працівників і відволікаючи від основних задач. Любою з цих варіантів супроводжується додатковими матеріальними витратами й організаційними нововведеннями, а ефект усе рівно себе не виправдається.
Звертаючи ж у кадрове агентство, Вам належить думати лише про їх вартості послуг по підборі персоналу. Все інше організація зробить самостійно, з огляду на Ваші вимоги і нестатки. Різні методики і технології, застосовувані агентством, дозволяти в короткий термін залучити до роботи необхідна кількість персоналу, відібравши при цьому кращих фахівців.
Крім того, що використовуючи масовий підбор кадрів, замовник витратить значно меншу суму, ніж при самостійному пошуку, йому також гарантується безкоштовна заміна працівників, що не пройшли іспитовий термін. Такі гарантії виключають можливість додаткових витрат у часі і засобах на пошук нових кандидатів, якщо підібрані фахівці чи не підійдуть розірвуть договір наймання.